BLOG

Targetowanie adresów w nowej sekcji systemu INIS

Targetowanie adresów w nowej sekcji systemu INIS

Targetowanie jest funkcją, którą już od kilku lat można wykorzystywać przy wysyłce mailingów z systemu INIS. Nowością jest etap, w którym możemy definiować grupę docelową naszych kampanii.

Do niedawna targetowanie było możliwe na etapie wysyłki mailingu. Aktualnie ustalanie targetów dla danych rekordów znajduje się także w sekcji Adresy/Targetowanie.

Tworzenie targetów, czyli zawężanie grup docelowych jest możliwe dzięki filtrom. Można je stosować tylko i wyłącznie, gdy oprócz adresu e-mail w bazie znajdują się także dodatkowe cechy opisujące użytkownika, np. imię, płeć, wiek, data urodzenia.

Szczegółową instrukcję jak tworzyć targety w systemie INIS, przy wykorzystaniu filtrów znajdziesz w naszym FAQ >>

Pozostałe wpisy

które moga Cię zainteresować

Aktualizacja panelu Wydawcy #1

To zarazem pierwszy wpis na blogu o nowościach w systemie INIS dla Wydawców oraz duży update w panelu Wydawcy od czasu wdrożenia nowego systemu INIS. Sprawdź co nowego wprowadziliśmy do systemu:

Udostępnienie do publicznej wiadomości Planu połączenia spółki INIS SP. Z O.O. z siedzibą w Rybniku ze spółką CASHBACK SERVICES SP. Z O.O.

Udostępnienie do publicznej wiadomości Planu połączenia spółki INIS SP. Z O.O. z siedzibą w Rybniku ze spółką CASHBACK SERVICES SP. Z O.O. z siedzibą w Rybniku

Dotacja na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020

Dotacja na kapitał obrotowy dla INIS sp. z o.o. w ramach działania 3.4. Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Opinie naszych klientów

Przeczytaj, co mówią o nas inni

BLOG
fb
ln
tw
yt
ig
eu