BLOG

Widok faktur i nowe powiadomienia. Aktualizacja systemu #3

Widok faktur i nowe powiadomienia. Aktualizacja systemu #3

Mamy dla Was naprawdę świetną wiadomość.
Zredefiniowaliśmy sposób wyświetlania i zarządzania fakturami w systemie INIS oraz dodaliśmy nowe powiadomienia w panelu wydawcy! 

Zupełnie nowy widok faktur

Zgłaszaliście potrzebę wyświetlania listy faktur z danego zakresu czasu w jednym widoku, tak by szybko zorientować się ile oraz na jaką łączną kwotę ich wygenerowaliście. W poprzednim widoku, było to trudne do wykonania, ze względu na podział faktur na dwa statusy "Oczekujące na płatność" i "Opłacone" oraz na widok tylko z konkretnego miesiąca. Ponadto każdy widok ładował się dosyć długo.

Zmieniliśmy to!

  • Przyspieszyliśmy ładowanie widoku faktur o 99% (teraz faktury z całego poprzedniego roku ładują się szybciej, niż widok z jednego miesiąca sprzed wprowadzenia zmian)
  • Wszystkie faktury, bez względu na status dostępne są w jednym widoku
  • Dodaliśmy nowe predefiniowane zakresy dat - "poprzedni rok" oraz "bieżący rok"
  • Dodaliśmy sortowanie faktur po: nazwie, miesiącu, do którego należą, statusie
  • Na samym dole widoku dodaliśmy sumę wszystkich faktur, tak byś łatwo zweryfikował łączną ich sumę z wybranego zakresu czasu
  • Pamiętajcie też, że dla każdej faktury/rachunku możecie wygenerować raport akcji (wszystkie akcje przypisane do tej faktury) oraz raport płatności (zestawienie tego co widzicie w panelu wydawcy, tyle że w postaci pliku csv)

Nowe powiadomienia

Dodaliśmy 4 nowe powiadomienia w panelu wydawcy, informujące o:

  1. Starcie programu - otrzymasz powiadomienie kiedy program, do którego zostałeś zaakceptowany/a, zostanie uruchominy "dzisiaj"
  2. Zakończeniu programu - otrzymasz powiadomienie w ostatnim dniu jego aktywności
  3. Wstrzymaniu programu - otrzymasz powiadomienie, kiedy Account wstrzyma działania w programie, w którym uczestniczysz
  4. Zmianie daty zakończenia programu - otrzymasz powiadomienie, kiedy Account zmieni datę zakończenia działań w programie, w którym uczestniczysz

 

Mamy nadzieję, że nowe funkcjonalności przypadną Wam do gustu.

---
Pozdrawiamy i życzymy owocnego dnia
Team INIS IT

Pozostałe wpisy

które moga Cię zainteresować

Globalna wyszukiwarka i widok sprzedażowy. Aktualizacja systemu #4

Wprowadziliśmy nowe udoskonalenia do systemu, tym razem przedstawiamy: Globalną wyszukiwarkę, Widok sprzedażowy i raporty CSV, Nowe powiadomienia: powód nieważności, zaakceptowana kreacja oraz Nowy zakres statystyk "Pełny zakres".

Aktualizacja panelu Wydawcy #2 Statystyki zbiorcze

Statystyki zbiorcze są już dostępne w Waszych panelach! Na podstawie Waszych uwag przygotowaliśmy widok, mamy nadzieję, spełniający wszystkie oczekiwania. W statystykach zbiorczych znajdziecie...

Aktualizacja panelu Wydawcy #1

To zarazem pierwszy wpis na blogu o nowościach w systemie INIS dla Wydawców oraz duży update w panelu Wydawcy od czasu wdrożenia nowego systemu INIS. Sprawdź co nowego wprowadziliśmy do systemu:

Opinie naszych klientów

Przeczytaj, co mówią o nas inni

BLOG
fb
ln
tw
yt
ig