Polityka antyspamowa

BLOG
fb
ln
yt

Korzystając z systemu emailingowego INIS, użytkownik zobowiązuje się korzystać z niego w sposób zgodny z Polityką Antyspamową INIS.

Spółka nie wyraża zgody i nie pozwala na wykorzystywanie swojego serwisu oraz oprogramowania do przesyłania niezamówionych przez odbiorców wiadomości elektronicznych. Spam to niezamawiana wiadomość elektroniczna rozsyłana do wielu odbiorców którzy nie udzielili zgody na otrzymywanie takiej wiadomości

Wykorzystując e-mail marketing należy przestrzegać następujących zasad:

  1. Stosuj metodę double opt-in do zbierania adresów e-mail. Użytkownik może importować do systemu rekordy dla których ma zgodę na wysyłanie informacji handlowych pocztą elektroniczną.
  2. Każdy użytkownik systemu mailingowego INIS zobowiązany jest wykorzystywać narzędzie zgodniei z ustawą o ochronie danych osobowych oraz ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  3. Nie zakupuj bazy danych, jeśli chcesz zrobić e-mailing do baz zewnętrznych zleć to profesjonalnej firmie. Zabronione jest importowanie rekordów oraz wysyłanie na adresy e-mail zebrane z sieci www i wszelkich publicznych baz danych.
  4. Personalizuj e-mailingi, wysyłaj informacje zamówione, związane z zainteresowaniami odbiorcy.
  5. Zawsze podawaj w polu “Nadawca” nazwę firmy lub imię i nazwisko tak aby umożliwiło ono poprawną identyfikację przez odbiorcę emaila. Użytkownik jest zobowiązany do umieszczenie swoich danych w stopce mailingu, tak aby wiadomości były rozpoznawalne przez ich odbiorcę.
  6. Zawsze podawaj instrukcje dotyczące rezygnacji z subskrypcji w swoich newsletterach. Niedozwolone jest realizowanie kolejnych wysyłek do osóbm którze wcześniej wypisały się z listy odbiorców.
  7. INIS sp. z o.o. zastrzega, że w przypadku otrzymania zgłoszeń rozsyłania przez któregoś z użytkowników spamu, może przeciwdziałać takim zachowaniom poprzez: blokada konta i rozwiązanie umowy ze spamującym użytkownikiem oraz zawiadomienie właściwych instytucji o dopuszczeniu się przez użytkownika wykroczenia bądź przestępstwa.

Opinie naszych klientów

Przeczytaj, co mówią o nas inni