BLOG

Globalna wyszukiwarka i widok sprzedażowy. Aktualizacja systemu #4

Globalna wyszukiwarka i widok sprzedażowy. Aktualizacja systemu #4

Wprowadziliśmy nowe udoskonalenia do systemu, tym razem przedstawiamy:

Globalną wyszukiwarkę

Dostępną z poziomu menu w topie strony, lub poprzez szybkie wciśnięcie 2x SHIFT. Dzięki wyszukiwarce, z każdego miejsca w systemie odnajdziecie niezbędne informacje o programach, jak: daty statru i zakończenia kanałów; modele i stawki przypisane per kanał; czy statusy kanałów. "Szukajka" umożliwia też łatwą nawigację do konkretnych podzakładek. Przetestuj ją i daj nam znać co o niej sądzisz.

 

Widok sprzedażowy i raporty CSV

Jeśli działasz w programach eCommerce, do tej pory udostępnialiśmy wyłącznie dane o samej konwersji. Teraz to się zmieniło. Przejdź do widoku "Akcje" i zmień widok z "Podstawowy" na "Sprzedaże". Znajdziesz tam rozbicie wszystkich akcji na dodatkowe parametry, jak: nazwy produktów, ilości produktów, wartości pojedynczych produktów, kategorie tych produktów oraz użyty Voucher. Całość możesz pobrać jako raport CSV.

 

Nowe powiadomienia: powód nieważności, zaakceptowana kreacja

Pierwsze z nich, powód nieważności, powiadamia Cię o zarejestrowanym ruchu który generujesz z nieaktywnych kampanii. Takie powiadomienie pozwoli Ci zaoszczęcić budżet. Dzięki niemu możesz od razu podjąć kroki o wstrzymaniu ruchu, lub bezpośrednio z Accountem kanału zaplanować dalsze działania. Ruch z tak zwanymi nieważnościami to ruch z kampanii wstrzymanych, z niezaakceptowanych kreacji mailingowych, czy wstrzymanych kreacjach/banerach.

Drugie, to powiadomienie o zaakceptowanym teście pobrania kreacji mailowej. Podobne powiadomienie otrzymujesz już mailowo, ale teraz dostępne jest to również w panelu Wydawcy. Po kliknięciu przejdziesz  bezpośrednio do pobrania o którym mowa. Dzięki niemu, nie musisz szukać zagubionych maili. Jeśli otrzymasz powiadomienie, to jest to zielone światło na uruchomienie kampanii!

 

Nowy zakres statystyk "Pełny zakres"

Od teraz możesz sprawdzić statystyki kampanii "Od początku istnienia kanału do teraz". Nie musisz pamiętać kiedy kampania mailingowa czy displayowa się zaczęła, po prostu wybierz predefiniowany zakres.

 

Mamy nadzieję, że nowe funkcjonalności przypadną Wam do gustu.

---
Pozdrawiamy i życzymy owocnego dnia
Team INIS IT

Pozostałe wpisy

które moga Cię zainteresować

Widok faktur i nowe powiadomienia. Aktualizacja systemu #3

Mamy dla Was naprawdę świetną wiadomość. Zredefiniowaliśmy sposób wyświetlania i zarządzania fakturami w systemie INIS oraz dodaliśmy nowe powiadomienia w panelu wydawcy! 

Aktualizacja panelu Wydawcy #2 Statystyki zbiorcze

Statystyki zbiorcze są już dostępne w Waszych panelach! Na podstawie Waszych uwag przygotowaliśmy widok, mamy nadzieję, spełniający wszystkie oczekiwania. W statystykach zbiorczych znajdziecie...

Aktualizacja panelu Wydawcy #1

To zarazem pierwszy wpis na blogu o nowościach w systemie INIS dla Wydawców oraz duży update w panelu Wydawcy od czasu wdrożenia nowego systemu INIS. Sprawdź co nowego wprowadziliśmy do systemu:

Opinie naszych klientów

Przeczytaj, co mówią o nas inni

BLOG
fb
ln
tw
yt
ig