BLOG

API systemu mailingowego INIS jest już dostępne!

API systemu mailingowego INIS jest już dostępne!

Oddaliśmy w ręce naszych klientów nową, bardzo istotną funkcjonalność. Dzięki API, o którym mowa, klienci mogą teraz połączyć system mailingowy INIS ze swoim systemem. To znaczące udogodnienie, bo dzięki niemu mogą wykonywać dokładnie te same czynności co dotychczas, ale bez potrzeby logowania się bezpośrednio do naszego systemu.

Obsługa Planera przez API, pozwala Wydawcy posiadającemu wiele baz mailingowych na realizowanie wysyłek, bez konieczności logowania się do systemu INIS. Integracja ta znacząco ułatwia zatem codzienną pracę z systemem. Co istotne, każde konto Planerowe w systemie INIS ma możliwość wygenerowania klucza do API. Po zalogowaniu do systemu wystarczy wejść do ustawień rozszerzonych swojego konta i wygenerować jednorazowo klucz API.

W razie konieczności istnieje także możliwość zresetowania klucza dostępu, co wpływa na bezpieczeństwo proponowanego rozwiązania.

Zachęcamy do przetestowania tego rozwiązania wszystkich naszych Wydawców, obsługujących z jednego konta Planera wiele baz. Pełna dokumentacja techniczna dostępna jest po zalogowaniu w systemie.

*API nie daje możliwości tworzenia ofert planerowych.

Pozostałe wpisy

które moga Cię zainteresować

Aktualizacja panelu Wydawcy #1

To zarazem pierwszy wpis na blogu o nowościach w systemie INIS dla Wydawców oraz duży update w panelu Wydawcy od czasu wdrożenia nowego systemu INIS. Sprawdź co nowego wprowadziliśmy do systemu:

Udostępnienie do publicznej wiadomości Planu połączenia spółki INIS SP. Z O.O. z siedzibą w Rybniku ze spółką CASHBACK SERVICES SP. Z O.O.

Udostępnienie do publicznej wiadomości Planu połączenia spółki INIS SP. Z O.O. z siedzibą w Rybniku ze spółką CASHBACK SERVICES SP. Z O.O. z siedzibą w Rybniku

Dotacja na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020

Dotacja na kapitał obrotowy dla INIS sp. z o.o. w ramach działania 3.4. Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Opinie naszych klientów

Przeczytaj, co mówią o nas inni

BLOG
fb
ln
tw
yt
ig
eu