BLOG

Spam testy kreacji

Spam testy kreacji

Informujemy o nowej funkcji w systemie Inis. Dzięki niej wasze wiadomości już ani razu nie zostaną zakwalifikowane jako spam. Aby mailing był skuteczny wprowadziliśmy spam-test, który oceni i wskaże błędy do poprawienia. Podczas przygotowywania wysyłki można skorzystać z filtru antyspamowego i sprawdzić ile „punktów spamowych” otrzymała nasza wiadomość.  Jeśli będzie ich stosunkowo mało, możemy być pewni, że nie pojawią się problemy z dostarczeniem jej do odbiorców. Z kolei w przypadku jeśli będzie ich dużo, pojawi się informacja, które elementy naszej kreacji należy zmienić.

Filtr antyspamowy znajduje się w 2 kroku wysyłania mailingu. Tam właśnie można się przekonać jak w spam teście wypadła Twoja wiadomość. Po kliknięciu „zobacz co poprawić” pojawi się lista elementów wymagająca poprawy. Możesz wówczas wrócić do edytora, poprawić kreację i przetestować ją ponownie. Pamiętaj, im mniej punktów spamowych otrzyma testowany e-mail tym większe prawdopodobieństwo dotarcia do Twoich adresatów.

Pozostałe wpisy

które moga Cię zainteresować

Globalna wyszukiwarka i widok sprzedażowy. Aktualizacja systemu #4

Wprowadziliśmy nowe udoskonalenia do systemu, tym razem przedstawiamy: Globalną wyszukiwarkę, Widok sprzedażowy i raporty CSV, Nowe powiadomienia: powód nieważności, zaakceptowana kreacja oraz Nowy zakres statystyk "Pełny zakres".

Widok faktur i nowe powiadomienia. Aktualizacja systemu #3

Mamy dla Was naprawdę świetną wiadomość. Zredefiniowaliśmy sposób wyświetlania i zarządzania fakturami w systemie INIS oraz dodaliśmy nowe powiadomienia w panelu wydawcy! 

Aktualizacja panelu Wydawcy #2 Statystyki zbiorcze

Statystyki zbiorcze są już dostępne w Waszych panelach! Na podstawie Waszych uwag przygotowaliśmy widok, mamy nadzieję, spełniający wszystkie oczekiwania. W statystykach zbiorczych znajdziecie...

Opinie naszych klientów

Przeczytaj, co mówią o nas inni

BLOG
fb
ln
yt