BLOG

Spam testy kreacji

Spam testy kreacji

Informujemy o nowej funkcji w systemie Inis. Dzięki niej wasze wiadomości już ani razu nie zostaną zakwalifikowane jako spam. Aby mailing był skuteczny wprowadziliśmy spam-test, który oceni i wskaże błędy do poprawienia. Podczas przygotowywania wysyłki można skorzystać z filtru antyspamowego i sprawdzić ile „punktów spamowych” otrzymała nasza wiadomość.  Jeśli będzie ich stosunkowo mało, możemy być pewni, że nie pojawią się problemy z dostarczeniem jej do odbiorców. Z kolei w przypadku jeśli będzie ich dużo, pojawi się informacja, które elementy naszej kreacji należy zmienić.

Filtr antyspamowy znajduje się w 2 kroku wysyłania mailingu. Tam właśnie można się przekonać jak w spam teście wypadła Twoja wiadomość. Po kliknięciu „zobacz co poprawić” pojawi się lista elementów wymagająca poprawy. Możesz wówczas wrócić do edytora, poprawić kreację i przetestować ją ponownie. Pamiętaj, im mniej punktów spamowych otrzyma testowany e-mail tym większe prawdopodobieństwo dotarcia do Twoich adresatów.

Pozostałe wpisy

które moga Cię zainteresować

Aktualizacja panelu Wydawcy #1

To zarazem pierwszy wpis na blogu o nowościach w systemie INIS dla Wydawców oraz duży update w panelu Wydawcy od czasu wdrożenia nowego systemu INIS. Sprawdź co nowego wprowadziliśmy do systemu:

Udostępnienie do publicznej wiadomości Planu połączenia spółki INIS SP. Z O.O. z siedzibą w Rybniku ze spółką CASHBACK SERVICES SP. Z O.O.

Udostępnienie do publicznej wiadomości Planu połączenia spółki INIS SP. Z O.O. z siedzibą w Rybniku ze spółką CASHBACK SERVICES SP. Z O.O. z siedzibą w Rybniku

Dotacja na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020

Dotacja na kapitał obrotowy dla INIS sp. z o.o. w ramach działania 3.4. Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Opinie naszych klientów

Przeczytaj, co mówią o nas inni

BLOG
fb
ln
tw
yt
ig
eu