BLOG

Programy reklamowe w systemie

Programy reklamowe w systemie

Wraz z początkiem tygodnia uruchomiliśmy stałą ekspozycją programów dla Wydawców INIS. Od teraz każdy klient naszej sieci reklamowej będzie mógł samodzielnie decydować jaką kampanię reklamową chce zrealizować do bazy swoich odbiorców.

Przygotowaliśmy kilka programów, lecz z każdym kolejnym tygodniem ich liczba będzie sukcesywnie wzrastała. Z myślą o wszystkich naszych Wydawcach, skupionych wokół zróżnicowanych targetów, przygotowaliśmy zarówno kampanie konkursowe, zakupowe, jak i biznesowe.

Każdy Wydawca ma możliwość samodzielnego wyboru programu oraz terminu wysyłki. W koncie każdego użytkownika sieci reklamowej znajdują się pełne informacje na temat każdej kampanii - opis programu, zasady rozliczania się oraz stawkę.

Stała ekspozycja programów to idealne rozwiązanie dla każdego Wydawcy, który posiada zweryfikowaną bazę i chce zwiększyć przychody korzystając z mailingów reklamowych dopasowanych do serwisu Wydawcy.

Pozostałe wpisy

które moga Cię zainteresować

Aktualizacja panelu Wydawcy #1

To zarazem pierwszy wpis na blogu o nowościach w systemie INIS dla Wydawców oraz duży update w panelu Wydawcy od czasu wdrożenia nowego systemu INIS. Sprawdź co nowego wprowadziliśmy do systemu:

Udostępnienie do publicznej wiadomości Planu połączenia spółki INIS SP. Z O.O. z siedzibą w Rybniku ze spółką CASHBACK SERVICES SP. Z O.O.

Udostępnienie do publicznej wiadomości Planu połączenia spółki INIS SP. Z O.O. z siedzibą w Rybniku ze spółką CASHBACK SERVICES SP. Z O.O. z siedzibą w Rybniku

Dotacja na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020

Dotacja na kapitał obrotowy dla INIS sp. z o.o. w ramach działania 3.4. Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Opinie naszych klientów

Przeczytaj, co mówią o nas inni

BLOG
fb
ln
tw
yt
ig
eu