BLOG

Aktualizacja panelu Wydawcy #2 Statystyki zbiorcze

Aktualizacja panelu Wydawcy #2 Statystyki zbiorcze

Statystyki zbiorcze są już dostępne w Waszych panelach!

Na podstawie Waszych uwag przygotowaliśmy widok, mamy nadzieję, spełniający wszystkie oczekiwania. W statystykach zbiorczych znajdziecie:

  • Aktualne wyniki wszystkich programów z wybranego zakresu czasu, z możliwością rozwinięcia każdego z programów, na kanały i statystyki zasobów (banerów, czy kreacji mailingowych).
  • Filtrowanie po Accountach - jeśli chcecie szybko sprawdzić programy prowadzone przez jednego z nich.
  • Filtrowanie po Kanale - jeśli interesuje Was wyłącznie Display, czy Mailing.
  • Informacje o aktualności statystyk - tzw. datę ostatniej aktualizacji statystyk. To godzina wyświetlająca się od razu obok danego kanału. Statystyki nie powinny przeładowywać się dłużej niż 30 minut.
  • Przycisk "Odśwież", który ponownie załaduje nowe dane do widoku, zachowując przy tym aktualne rozwinięcia kanałów/banerów. 
  • Wszystkie kolumny statystyk, dostępne w statystykach konkretnej kreacji. Pamiętajcie, że możecie chwycić myszką nazwy kolumn i przewijać stronę na boki, zamiast szukać poziomego suwaka na samym dole.

Sprawdźcie w swoim panelu "Statystyki" - znajdziecie je na samej górze strony, na tak zwanej niebieskiej belce.
I napiszcie naszym Accountom jak je oceniacie oraz co widzielibyście/łybyście jako kolejne usprawnienie.

---
Pozdrawiamy
Team INIS IT

Pozostałe wpisy

które moga Cię zainteresować

Aktualizacja panelu Wydawcy #1

To zarazem pierwszy wpis na blogu o nowościach w systemie INIS dla Wydawców oraz duży update w panelu Wydawcy od czasu wdrożenia nowego systemu INIS. Sprawdź co nowego wprowadziliśmy do systemu:

Udostępnienie do publicznej wiadomości Planu połączenia spółki INIS SP. Z O.O. z siedzibą w Rybniku ze spółką CASHBACK SERVICES SP. Z O.O.

Udostępnienie do publicznej wiadomości Planu połączenia spółki INIS SP. Z O.O. z siedzibą w Rybniku ze spółką CASHBACK SERVICES SP. Z O.O. z siedzibą w Rybniku

API systemu mailingowego INIS jest już dostępne!

Oddaliśmy w ręce naszych klientów nową, bardzo istotną funkcjonalność. Dzięki API, o którym mowa, klienci mogą teraz połączyć system mailingowy INIS ze swoim systemem.

Opinie naszych klientów

Przeczytaj, co mówią o nas inni

BLOG
fb
ln
tw
yt
ig