BLOG

Nowa strona internetowa

Nowa strona internetowa

Wraz z początkiem maja ruszyła nasza nowa witryna internetowa. Jesteśmy bardzo dumni z tego faktu. Prace nad nią trwały ponad dwa miesiące i zaangażowały wielu z nas po to aby w łatwy, przejrzysty sposób zaprezentować wszystko to czym w chwili obecnej się zajmujemy.

Projekt nowej witryny nawiązuje kolorystyką do wcześniej obowiązującego schematu, duża zmiana dotyczy układu funkcjonalnego oraz sposobu prezentowania oferty. Strona została przygotowana z wykorzystaniem najnowszej technologii z uwzględnieniem wszystkich aspektów responsive web design.

Przez ostanie cztery lata wdrożyliśmy tyle nowych projektów, usług i produktów, że jakikolwiek lifting starej strony był niemożliwy. Nareszcie prezentowana oferta usług i rozwiązań odpowiada temu czym się zajmujemy na co dzień.

Pozostałe wpisy

które moga Cię zainteresować

Globalna wyszukiwarka i widok sprzedażowy. Aktualizacja systemu #4

Wprowadziliśmy nowe udoskonalenia do systemu, tym razem przedstawiamy: Globalną wyszukiwarkę, Widok sprzedażowy i raporty CSV, Nowe powiadomienia: powód nieważności, zaakceptowana kreacja oraz Nowy zakres statystyk "Pełny zakres".

Widok faktur i nowe powiadomienia. Aktualizacja systemu #3

Mamy dla Was naprawdę świetną wiadomość. Zredefiniowaliśmy sposób wyświetlania i zarządzania fakturami w systemie INIS oraz dodaliśmy nowe powiadomienia w panelu wydawcy! 

Aktualizacja panelu Wydawcy #2 Statystyki zbiorcze

Statystyki zbiorcze są już dostępne w Waszych panelach! Na podstawie Waszych uwag przygotowaliśmy widok, mamy nadzieję, spełniający wszystkie oczekiwania. W statystykach zbiorczych znajdziecie...

Opinie naszych klientów

Przeczytaj, co mówią o nas inni

BLOG
fb
ln
tw
yt
ig