BLOG

Nativeo - nowoczesna reklama natywna!

Nativeo - nowoczesna reklama natywna!

Stało się - nowy projekt INIS ujrzał światło dzienne! W tym tygodniu uruchomiliśmy platformę reklamy natywnej Nativeo.

nativeo.pl reklama natywna

Jak powstało Nativeo?

Jako dostawcy efektywnych mediów reklamowych z wieloletnim doświadczeniem, wyjątkową znajomością i elastycznym dopasowaniem do potrzeb polskiego rynku reklamy w kooperacji z MGID - międzynarodowym dostawcom i pionierem rozwiązań dotyczących reklamy natywnej, powołaliśmy do życia platformę Nativeo, czyli miejsce skupiające Wydawców i Reklamodawców aktywnych na polskim i europejskim rynku reklamowym. Ten ruch jest odpowiedzią na rynkową potrzebę, którą dostrzegliśmy i zdecydowaliśmy się wypełnić tę niszę. INIS już od dekady działa w modelach performance takich jak e-mail marketing czy sieć reklamy display, a jego cecha szczególna to innowacyjność technologiczna. Z kolei MGID dysponujący olbrzymim zasięgiem dociera niemal do każdego zakątka świata, oferując swe rozwiązania reklamowe w ponad 60 językach, a sama firma posiada swoje przedstawicielstwa w USA, Ukrainie, Wietnamie, Indonezji, Włoszech, Rosji, Indiach i teraz,dzięki Nativeo, również w Polsce. Taka współpraca nie mogła się nie udać!

Dlaczego uważamy, że reklama natywna to właśnie ten kierunek?

Bo pojawiła się potrzeba nowej formy komunikacji i przejścia, z tej nachalnej na bardziej naturalną. Display w dotychczasowej postaci zdominował świat reklamy internetowej i upowszechnił się tak mocno, że spora część użytkowników sieci stała się uczulona na reklamy i podświadomie zaczęła je ignorować. To zjawisko nosi miano ślepoty banerowej. Widząc mnogość reklamowych bannerów, które mrugają, świecą, rozpraszają, a w skrajnych przypadkach przesłaniają właściwy content na stronie, odbiorcy zaczęli je ignorować, nie zwracając nawet uwagi na ich treść. I tu, jako remedium ma swoją rolę do odegrania właśnie reklama natywna, która tak naprawdę w marketingu istnieje już od bardzo dawna, natomiast teraz niewątpliwie przeżywa rozkwit, a marketerzy szukający realnego dotarcia do odbiorców, na nowo zaczynają dostrzegać jej potencjał.

Natywne widżety idealnie wtapiają się w treść, stanowiąc integralną część całości. Idealna reklama natywna ma po pierwsze zaciekawiać, po drugie, użytkownik na pierwszy rzut okna w prezentowanej treści ma nawet nie rozpoznać, że ma do czynienia z reklamą. Dużo zależy więc nie tylko od samej kreacji, ale też od właściwego podejścia do UX. Widżety dostępne w Nativeo są zaprojektowane w sposób, który pozwala je osadzić i dopasować, do właściwie każdego serwisu. Native advertising doskonale angażuje odbiorców, dzięki czemu wykazują oni większą identyfikację z markami, które reklamują się w ten sposób - subtelny, ale skuteczny i interesujący.

Zatem dlaczego warto zainteresować się reklamą natywną? Bo to się opłaca wszystkim stronom zaangażowanym - reklamodawcy, wydawcy i odbiorcy.

Jak działa Nativeo?

Nativeo sprzedaje, generuje ruch, a także buduje rozpoznawalność marek, łącząc je z unikalnymi odbiorcami we właściwym czasie, w otoczeniu odpowiednich treści.

reklama natywna widżety reklamowe

Z perspektywy Wydawców Nativeo oferuje im możliwość generowania wysokich zysków, nie tylko dzięki dopracowanym pod kątem UX widżetom, ale także dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, mającym na celu podniesienie czasu wizyty na stronie, liczby odsłon reklamy i co najważniejsze uzyskania jak najwyższego wskaźnika CTR z prowadzonych kampanii. Reklamodawcy z kolei mogą pozyskać nowych, unikalnych użytkowników, zainteresowanych tematyką związaną z oferowanymi przez nich produktami czy usługami. Reklama natywna jest przy tym skuteczna, bo jako integralna część medium, w którym się pojawia, trafia do większego grona użytkowników, jednocześnie gwarantując im serwowanie treści zbieżnych z ich zainteresowaniami. Dzięki viewability wyższemu średnio o 52% native advertising jest także doskonałym narzędziem do budowania rozpoznawalności marki.

Nativeo to nie tylko responsywne formaty i nowoczesna technologia, to przede wszystkim również długoletnie doświadczenie operacyjne na polskim rynku reklamowym, a także support techniczny, który dba o ciągłość, skuteczność, wygodę i dochodowość prowadzonych działań.

Wydawco! Reklamodawco! Zapraszamy do odwiedzin na nativeo.pl

Pozostałe wpisy

które moga Cię zainteresować

Globalna wyszukiwarka i widok sprzedażowy. Aktualizacja systemu #4

Wprowadziliśmy nowe udoskonalenia do systemu, tym razem przedstawiamy: Globalną wyszukiwarkę, Widok sprzedażowy i raporty CSV, Nowe powiadomienia: powód nieważności, zaakceptowana kreacja oraz Nowy zakres statystyk "Pełny zakres".

Widok faktur i nowe powiadomienia. Aktualizacja systemu #3

Mamy dla Was naprawdę świetną wiadomość. Zredefiniowaliśmy sposób wyświetlania i zarządzania fakturami w systemie INIS oraz dodaliśmy nowe powiadomienia w panelu wydawcy! 

Aktualizacja panelu Wydawcy #2 Statystyki zbiorcze

Statystyki zbiorcze są już dostępne w Waszych panelach! Na podstawie Waszych uwag przygotowaliśmy widok, mamy nadzieję, spełniający wszystkie oczekiwania. W statystykach zbiorczych znajdziecie...

Opinie naszych klientów

Przeczytaj, co mówią o nas inni

BLOG
fb
ln
tw
yt
ig