BLOG

Losowe wybieranie adresów do wysyłki

Losowe wybieranie adresów do wysyłki

Wprowadziliśmy kolejne udogodnienie dla użytkowników naszego systemu, polegające na możliwości losowego wyboru konkretnej liczby adresów z danej grupy.

Funkcjonalność ta dostępna jest w drugim kroku wysyłania i pozwala zdefiniować interesującą nas liczbę rekordów z danej grupy, do której chcemy przeprowadzić wysyłkę. Jeśli więc planujesz mailing do 500 odbiorców z grupy "Newsletter", to po wybraniu konkretnej grupy należy wpisać taką wartość w odpowiednim polu.

Co ważne: system losowo wybiera adresy e-mail do wysyłki, którą masz zamiar przeprowadzić.

Pozostałe wpisy

które moga Cię zainteresować

Aktualizacja panelu Wydawcy #2 Statystyki zbiorcze

Statystyki zbiorcze są już dostępne w Waszych panelach!

Na podstawie Waszych uwag przygotowaliśmy widok, mamy nadzieję, spełniający wszystkie oczekiwania. W statystykach zbiorczych znajdziecie...

Aktualizacja panelu Wydawcy #1

To zarazem pierwszy wpis na blogu o nowościach w systemie INIS dla Wydawców oraz duży update w panelu Wydawcy od czasu wdrożenia nowego systemu INIS. Sprawdź co nowego wprowadziliśmy do systemu:

Udostępnienie do publicznej wiadomości Planu połączenia spółki INIS SP. Z O.O. z siedzibą w Rybniku ze spółką CASHBACK SERVICES SP. Z O.O.

Udostępnienie do publicznej wiadomości Planu połączenia spółki INIS SP. Z O.O. z siedzibą w Rybniku ze spółką CASHBACK SERVICES SP. Z O.O. z siedzibą w Rybniku

Opinie naszych klientów

Przeczytaj, co mówią o nas inni

BLOG
fb
ln
tw
yt
ig