BLOG

Komunikaty subskrypcji

Komunikaty subskrypcji

Wraz z początkiem grudnia w Inis pojawiła się nowa funkcjonalność. Są nią komunikaty subskrypcji, czyli akcje, które można definiować między innymi po zapisie na newsletter. Szeroki wachlarz możliwości pozwala nawiązać dobry kontakt z odbiorcą już na początku komunikacji mailingowej.

Czym są komunikaty subskrypcji?

Komunikaty, zwane również akcjami subskrypcji, są informacjami, które otrzymuje osoba w procesie zapisywania się na listę mailingową. Odbiorca może więc spodziewać się podziękowania za zapisanie się na listę mailingową, prośby o potwierdzenie rejestracji na skrzynce pocztowej, a także wstępnych informacji co będzie przedmiotem późniejszej komunikacji.

Jakie są możliwości?

Pierwszym komunikatem, który można stworzyć jest potwierdzenie zapisania się na naszą listę subskrypcyjną poprzez forumlarz umieszczony na stronie www. Strona wyświetlana po zapisie może być także przygotowana według własnej koncepcji, podobnie jak kolejne akcje generowane automatycznie na skrzynce pocztowej - strona wyświetlana po zapisaniu się na listę czy strona wyświetlana po wypisaniu się z listy.

Alternatywną wersją są również przekierowania, czyli strony www, na które bezpośrednio ma przenosić po danej akcji subskrypcji: zapisie na newsletter, potwierdzeniu subskrypcji czy wypisie z mailingu.

Jak to zrobić w Inis?

Pierwszym krokiem jest wygenerowanie formularza subskrypcji i podpięcie go na stronie www. Po tej czynności można rozpocząć definiowanie poszczególnych komunikatów subskrycpji, które dodawane są do wybranej przez nas grupy.

Dla wygody naszych klientów przygotowaliśmy domyślne treści każdego komunikatu, jednak pozostawiamy pełną dowolność i udostępniamy możliwość edytowania każdej akcji subskrypcji.

W czym to pomaga?

Jeśli masz pomysł jak przywitać swojego odbiorcę, podziękować mu za zapisanie się na newsletter oraz szybko poinformować o kolejnych możliwościach wynikających z susbkrypcji, to nowa funkcjonalność jest właśnie dla ciebie!

Edytowanie i tworzenie nowych komunikatach jest jasne i przejrzyste, a przygotowanie wszystkich treści trwa kilka minut. Warto je poświęcić, aby od samego początku nawiązać dobry kontakt ze swoim odbiorcą.

Pozostałe wpisy

które moga Cię zainteresować

Globalna wyszukiwarka i widok sprzedażowy. Aktualizacja systemu #4

Wprowadziliśmy nowe udoskonalenia do systemu, tym razem przedstawiamy: Globalną wyszukiwarkę, Widok sprzedażowy i raporty CSV, Nowe powiadomienia: powód nieważności, zaakceptowana kreacja oraz Nowy zakres statystyk "Pełny zakres".

Widok faktur i nowe powiadomienia. Aktualizacja systemu #3

Mamy dla Was naprawdę świetną wiadomość. Zredefiniowaliśmy sposób wyświetlania i zarządzania fakturami w systemie INIS oraz dodaliśmy nowe powiadomienia w panelu wydawcy! 

Aktualizacja panelu Wydawcy #2 Statystyki zbiorcze

Statystyki zbiorcze są już dostępne w Waszych panelach! Na podstawie Waszych uwag przygotowaliśmy widok, mamy nadzieję, spełniający wszystkie oczekiwania. W statystykach zbiorczych znajdziecie...

Opinie naszych klientów

Przeczytaj, co mówią o nas inni

BLOG
fb
ln
yt