BLOG

Jesień pełna eventów, czyli gdzie zobaczycie nas już wkrótce

Jesień pełna eventów, czyli gdzie zobaczycie nas już wkrótce

Po upalnym lecie, nadchodzi wielkimi krokami sezon jesienny. To oznacza, że wszyscy, wypoczęci po urlopach zaczynamy intensywny okres targów, konferencji i szkoleń. Startujemy już pod koniec września, a poniżej możecie zobaczyć opis miejsc, w których będziemy:

 

Wrzesień

27 września – Outsourcing EXPO – ogólnopolskie targi MŚP – Warszawa – PGE Narodowy

Biznesowe spotkanie polskich przedsiębiorców i osób zarządzających. ​Zarówno wystawcy, jak i odwiedzający z pewnością docenią fakt, iż Targi gromadzą ponad 100 firm prezentujących swoją ofertę w wielu obszarach wsparcia przedsiębiorstw. To jedyne w Polsce wydarzenie biznesowe na tak dużą skalę. Jednak Targi Outsourcing Expo będą mieć charakter nie tylko wystawienniczy, ale również networkingowy i edukacyjny.

Podczas wydarzenia, przedstawiciele polskiego biznesu dowiedzą się, jak wprowadzić innowacje do swojej firmy i zoptymalizować koszty. A osoby zastanawiające się nad swoją pierwszą działalnością uzyskają przydatną wiedzę, która będzie dla nich cenną wskazówką przy zakładaniu biznesu.

Podczas tego wydarzenia wiedzą podzieli się z Wami Judyta Mojżesz-Zimonczyk, która poprowadzi prelekcję pod tytułem:
"5 kroków do skutecznego dotarcia do klientów online, zwiększenia sprzedaży i budowania lojalności."

Zapisy na wydarzenie dostępne pod linkiem: https://outsourcingexpo.pl/kup-bilet/

 

Październik

25 października – Fashion Business Congress – Łódź

Czy e-mail marketing wyszedł z mody? Zdecydowanie nie! Stary poczciwy e-mail jest w modzie.

Judyta Mojżesz-Zimonczyk, Head of PR & Marketing w INIS, przedstawi w swoim wykładzie najnowsze trendy, dzięki którym skutecznie możemy dotrzeć do swoich klientów w Internecie.

Dzięki prezentacji zatytułowanej: "Najnowsze trendy w e-mailingowych kampaniach szytych na miarę. Absolutny „must have” w kampaniach online." poznamy m.in. wyzwania e-mail marketingu, kanały, w których nasi klienci są aktywni oraz jak dopasować kanały i komunikaty reklamowe do grup docelowych.

Zapisy na wydarzenie dostępne pod linkiem: http://fashionbusinesscongress.com/rejestracja#content

 

Listopad

7 listopada – XV Targi E-handlu – Warszawa - EXPO XXI, Prądzyńskiego 12/14

Targi eHandlu to największy event branży eCommerce w Polsce. Najbliższa edycja będzie miała miejsce 7 listopada 2018 w Krakowie. Hala EXPO XXI w Warszawie ugości ponad 100 wystawców, w trakcie wydarzenia odbędą się prelekcje, a przez cały dzień targi z pewnością odwiedzi wiele osób.

Zapisy na wydarzenie dostępne pod linkiem: https://targiehandlu.pl/

 

Mamy nadzieję, że do zobaczenia! 😉

Pozostałe wpisy

które moga Cię zainteresować

Aktualizacja panelu Wydawcy #1

To zarazem pierwszy wpis na blogu o nowościach w systemie INIS dla Wydawców oraz duży update w panelu Wydawcy od czasu wdrożenia nowego systemu INIS. Sprawdź co nowego wprowadziliśmy do systemu:

Udostępnienie do publicznej wiadomości Planu połączenia spółki INIS SP. Z O.O. z siedzibą w Rybniku ze spółką CASHBACK SERVICES SP. Z O.O.

Udostępnienie do publicznej wiadomości Planu połączenia spółki INIS SP. Z O.O. z siedzibą w Rybniku ze spółką CASHBACK SERVICES SP. Z O.O. z siedzibą w Rybniku

Dotacja na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020

Dotacja na kapitał obrotowy dla INIS sp. z o.o. w ramach działania 3.4. Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Opinie naszych klientów

Przeczytaj, co mówią o nas inni

BLOG
fb
ln
tw
yt
ig
eu