BLOG

Geolokalizacja adresów

Geolokalizacja adresów

Wprowadzone przez nas kilka tygodni temu funkcjonalności dostępne są teraz w szczegółach każdego adresu. Sprawdzając więc konkretnego odbiorcę od teraz można określić konkretne położenie geograficzne, z jakiego klienta poczty odebrał ostatniego e-maila oraz wyświetlają się jego zainteresowania na podstawie klikanych tagów.

Geolokalizacja oraz informacja na temat klienta poczty działają na danych historycznych, więc dane te pojawiają się po otwarciu konkretnego e-maila. Geolokalizacja polega na ustaleniu położenia geograficznego internauty na podstawie adresu IP. Funkcjonalność ta pozwala nie tylko lepiej poznać swoich odbiorców, ale również zaplanować skuteczniejsze i bardziej stargetowane kampanie mailingowe.

Informacje na temat klientów poczty pozwalają sprawdzić jakie programy pocztowe dominują wśród odbierających e-maile wysłane z systemu Inis. Dzięki temu można dowiedzieć się nieco więcej o preferencjach naszych odbiorców. Dane te nadal dostępne są w dziale Statystyki/Adresy, gdzie w postaci wykresów kołowych przedstawione są najpopularniejsi klienci pocztowi.

Dzięki tagowaniu linków można z kolei podejrzeć jakie są zainteresowania subskrybentów. Preferencje określane są dla pięciu najczęściej klikanych odnośników i podobnie jak w przypadku geolokalizacji, pozwalają lepiej poznać odbiorców.

Pozostałe wpisy

które moga Cię zainteresować

Globalna wyszukiwarka i widok sprzedażowy. Aktualizacja systemu #4

Wprowadziliśmy nowe udoskonalenia do systemu, tym razem przedstawiamy: Globalną wyszukiwarkę, Widok sprzedażowy i raporty CSV, Nowe powiadomienia: powód nieważności, zaakceptowana kreacja oraz Nowy zakres statystyk "Pełny zakres".

Widok faktur i nowe powiadomienia. Aktualizacja systemu #3

Mamy dla Was naprawdę świetną wiadomość. Zredefiniowaliśmy sposób wyświetlania i zarządzania fakturami w systemie INIS oraz dodaliśmy nowe powiadomienia w panelu wydawcy! 

Aktualizacja panelu Wydawcy #2 Statystyki zbiorcze

Statystyki zbiorcze są już dostępne w Waszych panelach! Na podstawie Waszych uwag przygotowaliśmy widok, mamy nadzieję, spełniający wszystkie oczekiwania. W statystykach zbiorczych znajdziecie...

Opinie naszych klientów

Przeczytaj, co mówią o nas inni

BLOG
fb
ln
yt