BLOG

Aktualizacja panelu Wydawcy #1

Aktualizacja panelu Wydawcy #1

To zarazem pierwszy wpis na blogu o nowościach w systemie INIS dla Wydawców oraz pierwszy tak duży update w panelu Wydawcy. Sprawdź co nowego wprowadziliśmy do systemu:

 1. Statystyki prowizji
  Znajdziesz je w niebieskim topie strony. Wyświetlają dane o klikach, unikalnych klikach i prowizji z obu kanałów (display/mailing) i wszystkich kampanii, w których bierzesz udział, dzień po dniu. Mamy nadzieję, że brzmi dobrze. Wdrożyliśmy to w wersji MVP - co znaczy, że jeszcze będziemy ten widok optymalizować pod kątem szybkości ładowania danych.

  W widoku możesz filtrować wyniki według kanału, lub konkretnych kampanii.
  Z prawej strony znajdziesz zestawienie sumaryczne Twoich estymowanych przychodów za wybrany miesiąc, lub zakres miesięcy. Gdybyś potrzebował/a konkretów co jest czym, to dodaliśmy "helper", który wyjaśnia każdy z elementów.

  Dzięki temu widokowi, zweryfikujesz jakie dni były najbardziej efektywne, jaki przychód prawdopodobnie wygenerujesz w danym miesiącu oraz jakie kroki warto podjąć, żeby zoptymalizować ruch z kampanii.

  Statystyki TOP Wydawcy

 2. Powiadomienia
  O nowych aktualizacjach będziesz teraz powiadamiany/a w systemie INIS. Zachęcamy do logowania się do panelu.


 3. Udoskonalone płatności
  Istniały przypadki, gdzie po wgraniu faktury/rachunku programy nie przenosiły się do widoku "Oczekujące na płatność", lub znikały z "Gotowe do rozliczenia" i nie pojawiały się w "Oczekujące na płatność". Najnowsza aktualizacja nie powinna dopuszczać już do takich sytuacji, co więcej, teraz od razu po wgraniu FV/Rachunku zobaczycie programy przypisane do niej w zakładce "Oczekujące na płatność" ze statusem "w trakcie przetwarzania". Dodatkowo, nasz dział rozliczeń będzie powiadamiany o tym, że wgrałeś/aś FV/Rachunek, dzięki czemu w konsekwencji będzie w stanie szybciej ją zweryfikować i rozliczyć.

 

Zweryfikuj swoje programy z poprzedniego miesiąca, wgraj do nich FV/Rachunek i sprawdź jak to działa.
---
Piszcie do Accountów INIS co myślicie o nowej aktualizacji oraz co byście widzieli w kolejnej odsłonie.
Pozdrawiamy
Team INIS IT

Pozostałe wpisy

które moga Cię zainteresować

Udostępnienie do publicznej wiadomości Planu połączenia spółki INIS SP. Z O.O. z siedzibą w Rybniku ze spółką CASHBACK SERVICES SP. Z O.O.

Udostępnienie do publicznej wiadomości Planu połączenia spółki INIS SP. Z O.O. z siedzibą w Rybniku ze spółką CASHBACK SERVICES SP. Z O.O. z siedzibą w Rybniku

Dotacja na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020

Dotacja na kapitał obrotowy dla INIS sp. z o.o. w ramach działania 3.4. Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

API systemu mailingowego INIS jest już dostępne!

Oddaliśmy w ręce naszych klientów nową, bardzo istotną funkcjonalność. Dzięki API, o którym mowa, klienci mogą teraz połączyć system mailingowy INIS ze swoim systemem.

Opinie naszych klientów

Przeczytaj, co mówią o nas inni

BLOG
fb
ln
tw
yt
ig
eu