BLOG

Aktualizacja panelu Wydawcy #1

Aktualizacja panelu Wydawcy #1

To zarazem pierwszy wpis na blogu o nowościach w systemie INIS dla Wydawców oraz pierwszy tak duży update w panelu Wydawcy. Sprawdź co nowego wprowadziliśmy do systemu:

 1. Statystyki prowizji
  Znajdziesz je w niebieskim topie strony. Wyświetlają dane o klikach, unikalnych klikach i prowizji z obu kanałów (display/mailing) i wszystkich kampanii, w których bierzesz udział, dzień po dniu. Mamy nadzieję, że brzmi dobrze. Wdrożyliśmy to w wersji MVP - co znaczy, że jeszcze będziemy ten widok optymalizować pod kątem szybkości ładowania danych.

  W widoku możesz filtrować wyniki według kanału, lub konkretnych kampanii.
  Z prawej strony znajdziesz zestawienie sumaryczne Twoich estymowanych przychodów za wybrany miesiąc, lub zakres miesięcy. Gdybyś potrzebował/a konkretów co jest czym, to dodaliśmy "helper", który wyjaśnia każdy z elementów.

  Dzięki temu widokowi, zweryfikujesz jakie dni były najbardziej efektywne, jaki przychód prawdopodobnie wygenerujesz w danym miesiącu oraz jakie kroki warto podjąć, żeby zoptymalizować ruch z kampanii.

  Statystyki TOP Wydawcy

 2. Powiadomienia
  O nowych aktualizacjach będziesz teraz powiadamiany/a w systemie INIS. Zachęcamy do logowania się do panelu.


 3. Udoskonalone płatności
  Istniały przypadki, gdzie po wgraniu faktury/rachunku programy nie przenosiły się do widoku "Oczekujące na płatność", lub znikały z "Gotowe do rozliczenia" i nie pojawiały się w "Oczekujące na płatność". Najnowsza aktualizacja nie powinna dopuszczać już do takich sytuacji, co więcej, teraz od razu po wgraniu FV/Rachunku zobaczycie programy przypisane do niej w zakładce "Oczekujące na płatność" ze statusem "w trakcie przetwarzania". Dodatkowo, nasz dział rozliczeń będzie powiadamiany o tym, że wgrałeś/aś FV/Rachunek, dzięki czemu w konsekwencji będzie w stanie szybciej ją zweryfikować i rozliczyć.

 

Zweryfikuj swoje programy z poprzedniego miesiąca, wgraj do nich FV/Rachunek i sprawdź jak to działa.
---
Piszcie do Accountów INIS co myślicie o nowej aktualizacji oraz co byście widzieli w kolejnej odsłonie.
Pozdrawiamy
Team INIS IT

Pozostałe wpisy

które moga Cię zainteresować

Globalna wyszukiwarka i widok sprzedażowy. Aktualizacja systemu #4

Wprowadziliśmy nowe udoskonalenia do systemu, tym razem przedstawiamy: Globalną wyszukiwarkę, Widok sprzedażowy i raporty CSV, Nowe powiadomienia: powód nieważności, zaakceptowana kreacja oraz Nowy zakres statystyk "Pełny zakres".

Widok faktur i nowe powiadomienia. Aktualizacja systemu #3

Mamy dla Was naprawdę świetną wiadomość. Zredefiniowaliśmy sposób wyświetlania i zarządzania fakturami w systemie INIS oraz dodaliśmy nowe powiadomienia w panelu wydawcy! 

Aktualizacja panelu Wydawcy #2 Statystyki zbiorcze

Statystyki zbiorcze są już dostępne w Waszych panelach! Na podstawie Waszych uwag przygotowaliśmy widok, mamy nadzieję, spełniający wszystkie oczekiwania. W statystykach zbiorczych znajdziecie...

Opinie naszych klientów

Przeczytaj, co mówią o nas inni

BLOG
fb
ln
yt