BLOG

60 szablonów newsletterów w INIS

60 szablonów newsletterów w INIS

Nowe szablony, które przygotowaliśmy na Święta Bożego Narodzenia były tylko przygrywką do dużej liczby nowych kreacji, nad którymi pracowaliśmy intensywnie od tego czasu. Efekt? Kilkadziesiąt nowych szablonów newsletterów, które od dzisiaj znajdują się w koncie każdego klienta INIS. W sumie do wyboru aż 60 propozycji zupełnie za darmo.

Szablony można wybierać zarówno pod kątem koloru przewodniego (kilkanaście możliwości do wyboru) oraz rodzaju kreacji. Obecnie dostępne kategorie to: biznes, gastronomia, informacja, nowe technologie, ogród, produkcja, rozrywka, turystyka, rekreacja, święta.

Pozostałe wpisy

które moga Cię zainteresować

Aktualizacja panelu Wydawcy #2 Statystyki zbiorcze

Statystyki zbiorcze są już dostępne w Waszych panelach!

Na podstawie Waszych uwag przygotowaliśmy widok, mamy nadzieję, spełniający wszystkie oczekiwania. W statystykach zbiorczych znajdziecie...

Aktualizacja panelu Wydawcy #1

To zarazem pierwszy wpis na blogu o nowościach w systemie INIS dla Wydawców oraz duży update w panelu Wydawcy od czasu wdrożenia nowego systemu INIS. Sprawdź co nowego wprowadziliśmy do systemu:

Udostępnienie do publicznej wiadomości Planu połączenia spółki INIS SP. Z O.O. z siedzibą w Rybniku ze spółką CASHBACK SERVICES SP. Z O.O.

Udostępnienie do publicznej wiadomości Planu połączenia spółki INIS SP. Z O.O. z siedzibą w Rybniku ze spółką CASHBACK SERVICES SP. Z O.O. z siedzibą w Rybniku

Opinie naszych klientów

Przeczytaj, co mówią o nas inni

BLOG
fb
ln
tw
yt
ig