BLOG

Rozbudowujemy statystyki o kolejne funkcje

Rozbudowujemy statystyki o kolejne funkcje

Bieżąca analiza statystyk po wysyłkach to obowiązkowy punkt w strategii każdego e-mail marketera. Do tej pory w Inis można było dowolną wysyłkę rozłożyć na czynniki pierwsze i sprawdzić ilość zwrotów, otwarć, kliknięć i CTR. Teraz skupiliśmy na rozbudowie statystyk adresowych, za pomocą których można sprawdzić najbardziej popularne domeny oraz rodzaje programów do odbierania poczty.

Sprawdź domenę swojego adresata

Dzięki statystykom domenowym można dowiedzieć się która domena przeważa wśród naszych odbiorców. Procentowa klasyfikacja oraz wykres kołowy przedstawiają najbardziej popularne domeny spotykane w naszym kraju. Statystyki te pełnią przede wszystkim funkcję informacyjną.

Jakie programy pocztowe dominują?

Podobne zastosowanie spełnia kolejna nowa funkcja w Inis, która pokazuje programy pocztowe, z których korzystają odbiorcy e-maili wysyłanych z naszego systemu. W tym przypadku również możemy dowiedzieć się nieco więcej na temat adresatów Twoich mailingów i przekonać się na przykład czy więcej wiadomości jest odbieranych za pomocą klientów www czy może popularnego programu Outlook.

Kompleksowość statystyk adresowych dopełniają w Inis dane liczbowe odnoszące się do adresów posiadanych w swojej bazie. Funkcja ta dostępna jest w naszym systemie już od dawna i spełnia oczekiwania naszych klientów. Można więc sprawdzić ilu nowych subskrybentów dopisało się do Twojego newslettera w ostatnim miesiącu lub ilu się wypisało. Wszystko to przedstawia także przejrzysty wykres rejestracji adresów.

Pozostałe wpisy

które moga Cię zainteresować

7 inspirujących kampanii z okazji Dnia Kobiet

Dzień Kobiet w marketingu zwykle jest pretekstem, by w kampaniach przypomnieć, jaka siła tkwi w bohaterkach tego dnia. Bo to, że siła jest kobietą wiadomo nie od dziś. Tak samo, jak i to, że marketing uwielbia czerpać ze świąt i różnych okoliczności,...

7 inspirujących kampanii walentynkowych

Luty jest miesiącem miłości. To właśnie 14 lutego obchodzimy Walentynki, czyli Dzień Zakochanych. To zwykle czas, kiedy celebrując swoją miłość zakochani wzajemnie wręczają sobie prezenty i nie szczędzą miłych słów.

Sustainable web design. Holistyczne podejście do projektowania zrównoważonych stron internetowych

Celem cyfrowej zrównoważonej transformacji jest budowa usług i narzędzi przyjaznych zarówno środowisku jak i użytkownikom. Gdyby internet był krajem, byłby 7 największym emitentem CO₂. Wielkość gazów cieplarnianych generowana przez branżę ICT jest po...

Opinie naszych klientów

Przeczytaj, co mówią o nas inni

BLOG
fb
ln
yt