BLOG

Rozbudowujemy statystyki o kolejne funkcje

Rozbudowujemy statystyki o kolejne funkcje

Bieżąca analiza statystyk po wysyłkach to obowiązkowy punkt w strategii każdego e-mail marketera. Do tej pory w Inis można było dowolną wysyłkę rozłożyć na czynniki pierwsze i sprawdzić ilość zwrotów, otwarć, kliknięć i CTR. Teraz skupiliśmy na rozbudowie statystyk adresowych, za pomocą których można sprawdzić najbardziej popularne domeny oraz rodzaje programów do odbierania poczty.

Sprawdź domenę swojego adresata

Dzięki statystykom domenowym można dowiedzieć się która domena przeważa wśród naszych odbiorców. Procentowa klasyfikacja oraz wykres kołowy przedstawiają najbardziej popularne domeny spotykane w naszym kraju. Statystyki te pełnią przede wszystkim funkcję informacyjną.

Jakie programy pocztowe dominują?

Podobne zastosowanie spełnia kolejna nowa funkcja w Inis, która pokazuje programy pocztowe, z których korzystają odbiorcy e-maili wysyłanych z naszego systemu. W tym przypadku również możemy dowiedzieć się nieco więcej na temat adresatów Twoich mailingów i przekonać się na przykład czy więcej wiadomości jest odbieranych za pomocą klientów www czy może popularnego programu Outlook.

Kompleksowość statystyk adresowych dopełniają w Inis dane liczbowe odnoszące się do adresów posiadanych w swojej bazie. Funkcja ta dostępna jest w naszym systemie już od dawna i spełnia oczekiwania naszych klientów. Można więc sprawdzić ilu nowych subskrybentów dopisało się do Twojego newslettera w ostatnim miesiącu lub ilu się wypisało. Wszystko to przedstawia także przejrzysty wykres rejestracji adresów.

Pozostałe wpisy

które moga Cię zainteresować

Jak Polacy czytają e-maile?

To, że e-mail wciąż jest jedną z najpopularniejszych form komunikacji wiemy nie od dziś, dlatego też postanowiliśmy się przyjrzeć, jak Polacy czytają e-maile? W tym celu przeprowadziliśmy badanie na grupie 250 tysię...

Aktualizacja panelu Wydawcy #1

To zarazem pierwszy wpis na blogu o nowościach w systemie INIS dla Wydawców oraz duży update w panelu Wydawcy od czasu wdrożenia nowego systemu INIS. Sprawdź co nowego wprowadziliśmy do systemu:

INIS w programie TCF IAB Europe

Transparency & Consent Framework (TCF 2.0)  to prestiżowy program certyfikacji dla zaufanych partnerów IAB Europe w zakresie ochrony danych osobowych. To rozwiązanie, które pozwala firmom i konsumentom uzyskać k...

Opinie naszych klientów

Przeczytaj, co mówią o nas inni

BLOG
fb
ln
tw
yt
ig
eu