BLOG

Najnowsze opcje rozszerzonych reklam tekstowych Google dostępne w INIS!

Najnowsze opcje rozszerzonych reklam tekstowych Google dostępne w INIS!

Dziś chcemy pochwalić się nowymi możliwościami, które otwierają się przed nami oraz naszymi klientami, korzystającymi z reklam tekstowych w Google Ads tworzonych przez INIS.

Nowe, rozszerzone reklamy tekstowe mają trzy pola nagłówka, w odróżnieniu od dotychczasowych dwóch. Pierwsze dwa są obligatoryjne, trzecie natomiast jest opcjonalne. Trzeci nagłówek to nowość, która dopiero niedawno pojawiła się w niektórych polskich kontach reklamowych, a my, jako jedni z pierwszych, otrzymaliśmy dostęp do tej funkcji w panelu Google Ads. Rozszerzone reklamy tekstowe mają również dwa pola reklamy, nie tak jak wcześniej jedno, w których możemy wpisać dodatkowy tekst, składający się z maksymalnie 90 znaków. To nowość, dzięki której możemy lepiej dopasować przekaz reklamy, opowiedzieć więcej o naszej marce czy produkcie i także tę funkcję zawiera, od niedawna, nasz panel tworzenia reklam.

Rozszerzone reklamy tekstowe są dostępne w sieci wyszukiwania i sieci reklamowej Google. Jeśli używasz dwóch nagłówków, w których wyświetla się nazwa marki i oficjalna witryna, możesz dodać trzeci nagłówek zawierający na przykład szczegóły wysyłki, oferty specjalne lub wezwanie do działania zachęcające klientów do kupienia Twojego produktu lub usługi.

Poniżej przykład dotychczasowej reklamy, o krótszej treści:

Poniżej przykład nowej reklamy, która otwiera zupełnie nowe możliwości ich redagowania i zawarcia bardziej szczegółowych słów w opisach.

 

Tak  nowe opcje prezentują się w panelu:

 

Dlaczego jeszcze warto reklamować się z nami w Google?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, jakie stawia dzisiejszy, bardzo dynamicznie zmieniający się rynek doradzamy markom wszelkie działania online, których celem jest generowanie ruchu, sprzedaży i pozyskiwanie leadów. Kampanie display, social media, reklama w Google to dziś absolutne must have w dotarciu do nowych klientów.

Jako firma technologiczna zdajemy sobie sprawę, że kto stoi w miejscu, ten tak naprawdę się cofa, zatem stale idziemy naprzód. Efekty naszych działań zostały docenione i w 2017 roku zostaliśmy włączeni do sieci Partnerów Google.

Certyfikat Google Partner oznacza, że INIS posiada ekspercką wiedzę z zakresu prowadzenia i optymalizowania kampanii reklamowych Google Ads. Uzyskanie tego statusu jest poprzedzone koniecznością spełnienia szeregu warunków, takich jak:

  •  spełnienie wymagań Google dotyczących wydatków,
  •  zapewnienie sobie i klientom wzrostu przychodów,
  •  utrzymanie i powiększanie grona klientów.

Reklama w Google jest bardzo skutecznym sposobem na zaznaczenie swojej obecności na rynku. Jeśli jesteś przedsiębiorcą to musisz dać swoim klientom możliwość odnalezienia Twojej firmy w sieci. Badania przepływu ruchu w wyszukiwarce Google wskazują, że blisko 65% kliknięć kierujących do stron firmowych i landing page są kliknięciami w sponsorowane wyniki wyszukiwania. Warto zatem zadbać o to, żeby Twoja reklama w największej bazie firm na świecie, jaką są bazy danych Google, była prowadzona przez profesjonalistów.

Pozostałe wpisy

które moga Cię zainteresować

Marketing emocji, czyli inspirujące kampanie z okazji Dnia Matki

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Matki, z tej okazji chcemy zaprezentować kilka niezapomnianych kampanii reklamowych, których elementem kluczowym są emocje.  Zaopatrzcie się w chusteczki, bo wzruszenie gwarantowane!

Facebook testuje swoje narzędzie do e-mail marketingu

W świecie marketingu internetowego zapowiada się na kolejną, niemałą rewolucję. Zespół Facebooka ogłosił, że od jakiegoś już czasu prowadził pracę nad nowym narzędziem, służącym do e-mail marketingu. Obecnie jest już na etapie testowania swojego nowe...

Prelekcja INIS i Deep.BI na Forum IAB 2019

W dniach 5-6 czerwca, w Warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbędzie się kolejna edycja jednej z najważniejszych i najbardziej inspirujących konferencji branży digital. Forum IAB od ponad 12 lat wytycza standardy najlepszych praktyk...

Opinie naszych klientów

Przeczytaj, co mówią o nas inni

BLOG
fb
ln
tw
yt
ig