BLOG

Mapa Podmiotów Internetowych IAB 2019/20 już dostępna!

Mapa Podmiotów Internetowych IAB 2019/20 już dostępna!

Jak co roku, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, na stronie IAB Polska ukazała się Mapa Podmiotów Internetowych na rok 2019/20. Od kilku lat, wśród tych podmiotów znaleźć możecie zarówno INIS, jak i pozostałe spółki i projekty, zrzeszone w ramach Grupy Kapitałowej Digitree Group.

Ogółem, na mapie znalazło się 421 logotypów marek działających na polskim rynku digital, pogrupowanych w 59 kategoriach, w 7 obszarach tematycznych, takich jak kreacja i realizacja, narzędzia, powierzchnie reklamowe, analizy, e-commerce, usługi, reklamodawcy.

Które spółki z naszej grupy kapitałowej znajdziecie na mapie?

W obszarze E-COMMERCE znajdziecie logosy:

W obszarze POWIERZCHNIE REKLAMOWE 

W obszarze NARZĘDZIA

W obszarze KREACJA I REALIZACJA

 

Jeżeli chcecie dowiedzieć się, kto jest kim w polskim digitalu, lub po prostu zobaczyć, jakie jeszcze podmioty znalazły się w tegorocznym zestawieniu, pobierzcie swój egzemplarz Mapy pod tym adresem.

Pozostałe wpisy

które moga Cię zainteresować

Jak Polacy czytają e-maile?

To, że e-mail wciąż jest jedną z najpopularniejszych form komunikacji wiemy nie od dziś, dlatego też postanowiliśmy się przyjrzeć, jak Polacy czytają e-maile? W tym celu przeprowadziliśmy badanie na grupie 250 tysię...

INIS w programie TCF IAB Europe

Transparency & Consent Framework (TCF 2.0)  to prestiżowy program certyfikacji dla zaufanych partnerów IAB Europe w zakresie ochrony danych osobowych. To rozwiązanie, które pozwala firmom i konsumentom uzyskać k...

E-mail retargeting wciąż zyskuje na znaczeniu.

Celem nadrzędnym w branży e-commerce jest skuteczna sprzedaż. Jak go osiągnąć? Z pozoru całkiem prosto, bo wystarczy pozyskać ruch użytkowników w witrynie, a następnie nakłonić ich do kupna. To tyle w teorii, bo praktyka potrafi być zaskakująca.

Opinie naszych klientów

Przeczytaj, co mówią o nas inni

BLOG
fb
ln
tw
yt
ig
eu