BLOG

Mapa Podmiotów Internetowych IAB 2019/20 już dostępna!

Mapa Podmiotów Internetowych IAB 2019/20 już dostępna!

Jak co roku, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, na stronie IAB Polska ukazała się Mapa Podmiotów Internetowych na rok 2019/20. Od kilku lat, wśród tych podmiotów znaleźć możecie zarówno INIS, jak i pozostałe spółki i projekty, zrzeszone w ramach Grupy Kapitałowej Digitree Group.

Ogółem, na mapie znalazło się 421 logotypów marek działających na polskim rynku digital, pogrupowanych w 59 kategoriach, w 7 obszarach tematycznych, takich jak kreacja i realizacja, narzędzia, powierzchnie reklamowe, analizy, e-commerce, usługi, reklamodawcy.

Które spółki z naszej grupy kapitałowej znajdziecie na mapie?

W obszarze E-COMMERCE znajdziecie logosy:

W obszarze POWIERZCHNIE REKLAMOWE 

W obszarze NARZĘDZIA

W obszarze KREACJA I REALIZACJA

 

Jeżeli chcecie dowiedzieć się, kto jest kim w polskim digitalu, lub po prostu zobaczyć, jakie jeszcze podmioty znalazły się w tegorocznym zestawieniu, pobierzcie swój egzemplarz Mapy pod tym adresem.

Pozostałe wpisy

które moga Cię zainteresować

Mamy sztuczną inteligencję we wszystkich produktach...

Mamy sztuczną inteligencję we wszystkich produktach. Od telewizorów Bravia, przez bezlusterkowe aparaty fotograficzne, po Xperie i PlayStation - Daichi Yamafuji, SONY.

Czytaj więcej

Pokaż klientowi to czego potrzebuje...(tylko jeszcze o tym nie wie)

Ludzie nie wiedzą, czego chcą, dopóki im tego nie pokażesz. Dlatego też nigdy nie polegam na badaniach rynku. Naszym zadaniem jest odczytywanie rzeczy, których jeszcze nie ma na stronie - powiedział ...

Postęp to znaczy lepsze, a nie tylko nowe

W 1908 roku bramy fabryki w Detroit opuścił pierwszy egzemplarz Forda T, otwierając erę masowej motoryzacji. I chociaż idea auta jako 4 kół z kierowcą nie uległa zmianie przez kolejne sto lat, dzięki osiągnięciom in...

Opinie naszych klientów

Przeczytaj, co mówią o nas inni

BLOG
fb
ln
tw
yt
ig