O nas

Dowiedz się więcej na temat INIS

O spółce

Od 2010 roku nieustannie stawiamy na rozwój, zarówno naszej oferty, jak i narzędzi, które przygotowujemy dla nas i naszych Klientów. INIS to spółka skupiona na tworzeniu i dostarczaniu najbardziej efektywnych rozwiązań dla reklamodawców, wydawców i przedsiębiorców, którzy wiedzą, że Internet stał się potężnym narzędziem w obecnych czasach.

Jesteśmy częścią grupy kapitałowej SARE S.A., która od 11 lat jest liderem e-maili marketingu w Polsce.


Nasz zespół

INIS to przede wszystkim ludzie. Stanowimy zespół kilkudziesięciu osób, które pasjonują się zagadnieniami nowych mediów i reklamy w Internecie. Na co dzień robimy to, co lubimy i co sprawia nam przyjemność. Tylko takie połączenie daje możliwość osiągania najlepszych rezultatów.

Nasz zespół z pasją tworzą: informatycy, politolodzy, marketerzy, matematycy, graficy, filolodzy i oczywiście księgowi.

Dysponujemy wiedzą i doświadczeniem które pozwalają nam tworzyć, rozwijać i wykorzystywać najlepsze technologie dostępne na rynku.


Kariera

Stanowisko Miejsce pracy  
Performance Manager Warszawa więcej >
Project Manager Rybnik więcej >

Aktualności


Kwestie prawne

Poniżej udostępniamy najważniejsze dokumenty prawne dotyczące naszej działalności. Zachęcamy wszystkich współpracujących z nami do zapoznania się z tymi wpisami.


Projekty Unijne

W ramach projektów współfinansowanych przez Unię Europejską INIS realizuje projekt mający na celu wdrożenie platformy B2B do współpracy elektronicznej, bazującej na systemie SAP

Szczegóły projektu