FAQ – dla Reklamodawcy

Wiele informacji w jednym miejscu

Jeżeli chcemy zmienić hasło dostępowe do konta, należy wejść w ustawienia konta  i w sekcji „Zmiana hasła” w polach „Nowe hasło” oraz „Powtórz nowe hasło” należy wprowadzić nowe wartości i kliknąć przycisk „Zapisz”.
Do obsługi Twoich programów reklamowych wykorzystujemy oprogramowanie precyzyjnie monitorujące i analizujące prowadzone w Internecie działania reklamowe – inisTRACK. Śledzimy kliknięcia użytkowników w reklamy, a także ich zachowanie w serwisach docelowych, gdzie odnotowujemy wykonywanie określonych akcji.
Zakładka „Programy reklamowe” jest sekcją, w której widoczne są aktualne kampanie reklamowe realizowane dla Państwa i monitorowane przez system trackingowy inisTRACK.
W sekcji „Statystyki” można sprawdzić wszystkie najważniejsze wyniki realizowanych kampanii wraz ze wstępną analizą statystyczną. Aktualizacja statystyk następuje co pełną godzinę zegarową.
Statystki aktualizowane są co godzinę. Po każdej pełnej godzinie następuje pobranie aktualnych statystyk z Ad serwera inisTRACK.
System zaczyna wyświetlać statystyki dopiero z chwilą, gdy odnotuje jakąkolwiek akcję, tzn. jeżeli zostanie otwarty e-mail bądź kliknięty link umieszczony w kreacji reklamowej (mailing lub display).
Należy wejść w zakładkę „Statystyki”, a następnie wybrać widok: „Wysyłki”, zakres czasu, w którym miała miejsce dana wysyłka oraz kampanię reklamową.
W widoku tym dostępne są do wglądu kreacje e-mailingów, które były wykorzystane podczas realizacji kampanii. Istnieje także możliwość podejrzenia mapy kliknięć, czyli wizualizacji mailingu z naniesioną liczbą klików w poszczególne linki znajdujące się w kreacji.