Aktualności

Co nowego w INIS i świecie e-mail marketingu?

Konferencja skierowana jest do Przedsiębiorców z Rybnika oraz okolicznych miast i gmin. Głównym celem konferencji jest przekazanie uczestnikom podstawowej wiedzy, narzędzi oraz możliwości z zakresu skutecznej i nowoczesnej promocji biznesu w internecie w Polsce oraz na rynkach zagranicznych.

Według badania AdEx, realizowanego przez PwC na zlecenie Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska wartość wydatków na komunikację cyfrową w 2014 roku w Polsce wyniosła 2,6 mld złotych. Dynamiczny rozwój reklamy online w Polsce wynoszący 7,2% przełożył się na dodatkowe 176 mln zł wydane w stosunku do danych z 2013. Na rok 2015 eksperci branżowi prognozują jeszcze większy bo dwucyfrowy wzrost wydatków na reklamę w Internecie.

Liczby te pokazują, że biznes z roku na rok inwestuje coraz więcej w reklamę internetową. Przyczyn jest wiele ale najważniejsze to wielorakość dostępnych form, zmiana zachowań konsumentów, wysoka skuteczność i mierzalność praktycznie każdej złotówki zainwestowanej w reklamę internetową – mówi Robert Duda, właściciel Spozycjonowani.pl, pomysłodawca i organizator Konferencji.

W konferencji wezmą udział wybitni eksperci polskiej branży marketingu internetowego. Przedstawiciele takich firm i organizacji jak Google, SARE S.A, AdKontekst – Netsprint S.A, INIS, Fundacja Force, Certyfikowany Fotograf Google, Spozycjonowani.pl – Certyfikowany Partner Google oraz Bussines Link podzielą się wiedzą i praktycznymi informacjami z zakresu swoich specjalizacji w tej branży.

Warto, aby także przedstawiciele biznesu zdobyli niezbędną wiedzę oraz poznali pełną paletę możliwości w zakresie inwestycji w skuteczną i profesjonalną komunikację poprzez Internet. Wdrożenie do strategii reklamowej i komunikacyjnej firmy na 2015/2016 dostępnych usług, kanałów i produktów jeszcze bardziej poprawi skuteczność, wpłynie na zwiększenie grupy potencjalnych Klientów oraz zwiększy sprzedaż, a jednocześnie znacznie obniży koszty pozyskania klienta i konwersji.

Konferencja „Sukces w Internecie” odbędzie się 11.06.2015 w Rybniku. Mamy przyjemność być partnerem imprezy, do uczestnictwa w której serdecznie zachęcamy.

Wszystkie informacje na temat konferencji, agenda, prelegenci i możliwość rejestracji na stronie http://sukceswinternecie.pl/