Aktualności

Co nowego w INIS i świecie e-mail marketingu?

Po upalnym lecie, nadchodzi wielkimi krokami sezon jesienny. To oznacza, że wszyscy, wypoczęci po urlopach zaczynamy intensywny okres targów, konferencji i szkoleń. Startujemy już pod koniec września, a poniżej możecie zobaczyć opis miejsc, w których będziemy:

 

Wrzesień

27 września – Outsourcing EXPO – ogólnopolskie targi MŚP – Warszawa – PGE Narodowy

Biznesowe spotkanie polskich przedsiębiorców i osób zarządzających. ​Zarówno wystawcy, jak i odwiedzający z pewnością docenią fakt, iż Targi gromadzą ponad 100 firm prezentujących swoją ofertę w wielu obszarach wsparcia przedsiębiorstw. To jedyne w Polsce wydarzenie biznesowe na tak dużą skalę. Jednak Targi Outsourcing Expo będą mieć charakter nie tylko wystawienniczy, ale również networkingowy i edukacyjny.

Podczas wydarzenia, przedstawiciele polskiego biznesu dowiedzą się, jak wprowadzić innowacje do swojej firmy i zoptymalizować koszty. A osoby zastanawiające się nad swoją pierwszą działalnością uzyskają przydatną wiedzę, która będzie dla nich cenną wskazówką przy zakładaniu biznesu.

Podczas tego wydarzenia wiedzą podzieli się z Wami Judyta Mojżesz-Zimonczyk, która poprowadzi prelekcję pod tytułem:
„5 kroków do skutecznego dotarcia do klientów online, zwiększenia sprzedaży i budowania lojalności.”

Zapisy na wydarzenie dostępne pod linkiem: https://outsourcingexpo.pl/kup-bilet/

 

Październik

25 października – Fashion Business Congress – Łódź

Czy e-mail marketing wyszedł z mody? Zdecydowanie nie! Stary poczciwy e-mail jest w modzie.

Judyta Mojżesz-Zimonczyk, Head of PR & Marketing w INIS, przedstawi w swoim wykładzie najnowsze trendy, dzięki którym skutecznie możemy dotrzeć do swoich klientów w Internecie.

Dzięki prezentacji zatytułowanej: „Najnowsze trendy w e-mailingowych kampaniach szytych na miarę. Absolutny „must have” w kampaniach online.” poznamy m.in. wyzwania e-mail marketingu, kanały, w których nasi klienci są aktywni oraz jak dopasować kanały i komunikaty reklamowe do grup docelowych.

Zapisy na wydarzenie dostępne pod linkiem: http://fashionbusinesscongress.com/rejestracja#content

 

Listopad

7 listopada – XV Targi E-handlu – Warszawa – EXPO XXI, Prądzyńskiego 12/14

Targi eHandlu to największy event branży eCommerce w Polsce. Najbliższa edycja będzie miała miejsce 7 listopada 2018 w Krakowie. Hala EXPO XXI w Warszawie ugości ponad 100 wystawców, w trakcie wydarzenia odbędą się prelekcje, a przez cały dzień targi z pewnością odwiedzi wiele osób.

Zapisy na wydarzenie dostępne pod linkiem: https://targiehandlu.pl/

 

Mamy nadzieję, że do zobaczenia! 😉